Płacisz raz i jesz ile chcesz!


W każdą niedzielę w godzinach od 13:00 do 15:00 zapraszamy na All You Can Eat, czyli najedz się z nami do syta! Na szwedzkim stole znajdą się:
Rosół ze swojskim makaronem i dodatkowa  zupa, mięsiwa różnego rodzaju, pieczone, duszone, smażone i w sosach, dania dla jaroszy, rozmaite sałatki i surówki ziemniaki, ryż, frytki domowej roboty, kluski białe i czarne, swojskie ciasta i desery, lody, owoce, oraz inne wspaniałości. Co tydzień nowe menu.

Ceny:

  • 35,99 zł osoba dorosła
  • 18,99 zł dziecko od 3 do 8 lat
  • dzieci do 3 lat gratis

Prosimy o rezerwację stolika.

Regulamin

1. Promocja „JESZ ILE CHCESZ” odbywa się w każdą niedzielę w godzinach od 13:00 do 15:00 w Restauracji Capri w Rybniku.
2. Koszt wejściówki wynosi 29,99 zł od osoby dorosłej, 15,99 zł za dziecko od 3 do 8 lat, dzieci do lat 3 wchodzą gratis.
3. Każda osoba chcąca skorzystać z oferty „Jesz ile chcesz” zobowiązana jest do uiszczenia opłaty zgodnie z punktem 2. Opłata musi być dokonana osobiście gotówką lub kartą w restauracji.
4. Wejściówka upoważnia do konsumpcji dań z bufetu trwającej max. 3 godziny.
5. Cena wejściówki nie zawiera napoi i alkoholi.
6. W cenie wejściówki goście korzystają z konsumpcji na terenie lokalu w ilościach nieograniczonych.
7. Rezerwacje stolików są trzymane max. do 30 minut od zdeklarowanej godziny przyjścia.
8. Zabronione jest wynoszenie jedzenia poza teren Restauracji.
9. Zabronione jest wnoszenie i spożywanie własnego alkoholu oraz napojów, deserów i innych artykułów spożywczych. W przypadku niezastosowania się do tego punktu regulaminu, naliczamy dodatkową opłatę 100 pln od osoby.
10. Rezerwacji stolików można dokonać telefonicznie lub osobiście u obsługi restauracji.
11. Za jedzenie nałożone na talerz, ale niezjedzone naliczana jest dodatkowa opłata.

Uwaga

Prosimy nakładaj jedzenie w rozsądnych ilościach. Nie marnuj!
Możesz podejść kilka razy i spróbować różnych potraw,
więc nie nakładaj ilości, których nie jesteś w stanie zjeść.
Nie chcemy wyrzucać jedzenia, dlatego jeżeli zostawisz coś na talerzu,
zapakujemy to na wynos i doliczymy do Twojego rachunku
– 4 pln za każde 100g jedzenia na wynos i 1 zł za opakowanie.